Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest praca za 13 tys. zł miesięcznie, ale chętnych nie ma. "Nadal szukamy 20 osób"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2017 r. o 09:43 Powrót do artykułu
23 tys. zł miesięcznie - lokaj brukselskiego trunkera, byly i obecny ochraniacz Amber Gold, ojciec pracownika Olt Express
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Waldemar Pawlak ta bardzo chciał, by podpisać wieloletnie umowę z Rosją na dodatkowe dostawy gazu? Aż do 2022 roku??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Marki nie wiesz gdzie jest haczyk? Trzeba pracować, a nie udawać, że się pracuje, krowy nie oszukasz. Musi być nakarmiona wymyka i wyślij na, a to niestety ciężka fizyczna praca...
 Powiem Ci tak uważam że tu nie o ciężką pracę chodzi bo ludzie jeżdżą na budowy za grannicę i w cale nie jest łatwiej i lżej niż przy krowie ale czy nie ma gdzies haczyka co do płatności lub wysokości wynagrodzenia ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadurska z PiS miesięcznie dostaje w PZU 100 tys złotych!  A ubezpieczenia rosną horrendalnie...  I taka to sprawiedliwość... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, mam pracę w Polsce, w języku polskim z wystarczającą pensją, nie potrzebuje sie trudzić tysiące kilometów od domu z krowami i użerać sie z językiem angielskim (który i tak mam na dość dobrym poziomie, myślę) (a i PiSiory nie myslcie, że to zasługa waszego rządu, bo od waszego rządu nie dostałem NIC, ba nawet oberwałem przez podwyżenie opłat, ubezpieczenia itd.) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie podejmę pracę, bo na uczelni zarabiam 6 razy mniej. Angielski znam biegle, ze zwierzętami pracuję na co dzień, mimo że nie są to zwierzęta gospodarskie. Zamiast obsługi maszyn rolniczych mogę zaproponować obsługę komputera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze niech Norwegów biorą a nie liczą na tanią siłę roboczą. Dość robienia z Polaków parobkow. W Polsce pieniądze mniejsze ale nie jesteś pastuchem u jakiegoś Niemca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mam płacić tam 20 zł za chleb to dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hłe hłe zakwaterowanie to nie wszystko proszę państwa:) od tych wielkich pieniędzy jakie pan redaktor zachwala trzeba odliczyć podatek, który wyniesie minimum 30%, koszty wyjazdu, paliwa i jedzenia które są dość wysokie, ale na pocieszenie od kwoty zarobionej zawsze dostaje się dodatek wakacyjny (10,2% od zarobionej kwoty) :) da sie żyć w tej Norwegii. P.S. żaden Norweg nie bedzie pracował za tak małe pieniądze i w dodatku tak ciężko, dlatego wszelkie prace farmerskie czy to przy zwierzętach czy warzywach, owocach ale i sprzątanie, praca na produkcji i wiele innych ciężkich prac wykonywana jest przez Polaków i Litwinów a czarni siedzą w parku na ławeczkach :) pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, że da się wyżyć w tej Norwegii i kultura pracy jest najczęściej wysokim poziomie. Na formach najwięcej do napisania o Norwegii mają chyba ci którzy nigdy tam nie byli i pewnie nie będą bo jak piszą Polak nie będzie parobkiem... A jak Polak pracuje fizycznie na Lubelszczyźnie za 13 zł brutto/h wiele godzin dziennie to jest Pan, nie parobek. Dla porównania stawki za pracę fizyczną w rolnictwie w Norwegii wahają się od 135 NOK do 185 NOK brutto/h. Czyja to wina, że taka różnica w zarobkach? Wina jest zawsze Donalda Tuska :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. Chętnie bym podjął taką pracę, niestety - nie mam kontaktów. Jeżeli oferta jest nadal aktualna, to zostawiam adres, pod którym można się skontaktować ze mną: need.job@int.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie bym podjął taka pracę lepsze to niz nic ...jak cos podam namiary katarzyna.grzywna@vp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasy polaka parobka po malu się koncza, niech czarni na***aja a nie siedza na socjalu i maja wy***e a ty tyraj jak wół 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zainteresowany taką ofertą i chciałbym pojechać. Moje namiary to laskawski.marcin@o2.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTA PRACOWALEM ZA GRANICA KILKA LAT W ROLNICTWIE WYKSZTALCENIE ROLNICZE SREDNIE PRAWO JAZDY KAT B,T. KONTAKT waldimodex@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie pieniądze w Norwegi to dziękuję, ze Stanów właśnie wróciłem gdzie byłem na kontrakt jako elektryk tunelowy i zarabiałem 3 razy tyle, bez problemów , a wizę dostałem bez problemu i natychmiast,plus darmowy przelot w dwie strony, i na dzień dobry 6000 USD na przeżycie.Norwegia za tą sumę co proponują to albo kicha albo przekręt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie, ale jak dochodzi do szczegółów to okazuje się, że to kwota brutto i zakwaterowanie dodatkowo płatne 3000 NOK. Dziwią się że nie ma chętnych, jak na Norwegię to trochę słabe warunki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe za ile godz pracy i czy przeloty gwarantują bo bilety do tanich nie należą podróżując podróżując północ Norwegii, a nie każdy ma doświadczenie w takim sektorze,więc niema co się dziwić ,ze chętnych brak.W ogóle to dziwią mnie ludzie co na forum piszą,ze są zainteresowani.Pracodawca tu was nie znajdzie jak do firmy sami nie uderzycie,więc darujcie sobie te wypociny.pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wraz z zona pracowalismy na farmie przy dojeniu i owcach i jestesmy zainteresowani . i mail ewa.borowska13@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 tysięcy to dużo??to czlowieku chyba nie widziales duzej kasy,jedź do niemiec i na ręke dostaniesz 2500 ojro,i duzo blizej niz do norwegi,i pracujesz 3 tyg,i tydzien w domu,i nic cie nie ibchodZi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...